Home / cisco-3750-used

cisco-3750-used

فروش سوئیچ های کارکرده تمیز CISCO با قابلیت POE

فروش سیسکو دست دوم
قیمت سوئیچ کارکرده سیسکو

سوئیچ های سری ۳۷۵۰ سیسکو یکی از بهترین انتخاب ها برای شبکه های داخلی بزرگ و کوچک از قدیم تا به حال بوده و هست
این سری از سوئیچ ها به دلیل پشتیبانی از تکنولوژی های لایه ۳ شبکه به مدیران شبکه اجازه میدهند بهترین کنترل برروی شبکه خود از نظر امنیتی و کارایی را داشته باشند.

فروش سوییچ 3750 سیسکو
قیمت سوئیچ ۳۷۵۰ سیسکو

سری Cisco Catalyst 3750 برای کاربردهای سازمانی طراحی شده است. این سوئیچ ۴۸ پورت PoE فراهم میکند که برای کاربردهایی مانند پیاده سازی تلفنهای VoIP سیسکو مناسب است. مشخصه اصلی این سوئیچ قابلیت ترکیب با سایر سوئیچ های سیسکو (stacking) می باشد. از طریق استک کردن، چند ۳۷۵۰ مانند یک تک سوئیچ با تعداد پورتهای بالا عمل میکنند. ارتباط بین سوئچ های استک شده از طریق یک رابط ۳۲ Gbps است. مزیت خرید این سوئیچ قیمت های پائین، گارانتی طلایی و مشاوره فروش رایگان است.

فروش سوییچ 3750 سیسکو
قیمت سوئیچ ۳۷۵۰ سیسکو

 

فروش سوییچ 3750 سیسکو
قیمت سوئیچ ۳۷۵۰ سیسکو

فروش تجهیزات سیسکو
قیمت همکاری فروش تجهیزات دست دوم شبکه

تعدا پورتهای WS-C3750-48PS-S

۴۸ پورت ۱۰/۱۰۰ اترنت (۱۰BASE-T و ۱۰۰BASE-T)

پشتیبانی از پاور بر روی شبکه (PoE) بر روی هر ۴۸ پورت دسترسی. هر دو روش Cisco inline power و IEEE 802.3af پشتیبانی میشوند.
چهار پورت Uplink از طریق SFP (فیبر نوری یا اترنت).

قدرت عملکرد (performance ) سوئیچ WS-C3750-48PS-S

قدرت پردازش برای سوئیچ کردن: ۳۲ Gbps
نرخ ارسال فریم های اترنت برای استک (Stack-forwarding): 38.7 mpps
نرخ فوروارد کردن بسته های دیتا: ۱۳٫۱ mpps
حداکثر ۳۷۰ وات توان PoE
حافظه RAM: 128 مگا بایت
حافظه فلش: ۱۶ مگا بایت
حداکثر تعداد آدرسهای MAC: 12 هزار آدرس
سرویسهای IP بر روی WS-C3750-48PS-S و ۳۷۵۰G-24PS-S
۳۷۵۰ دو نوع مختلف از سیستم IOS سیسکو را پشتیبانی میکند: مدل IP Base و مدل IP Services. هر کدام از این دو نسخه از سیستم عامل دارای یک سری سرویسهایی هستند که بر روی آنها فعال شده است.
مدل IP Base که به همراه سوئیچ WS-C3750-48PS-S ارسال میشود ویژگیهایی مانند کیفیت سرویس در لایه آی پی (QoS)، محدود کردن ترافیک کاربران، کنترل دسترسی کاربران از طریق ACL، مسیریابی static و پروتکل های مسیریابی مانند RIP و EIGRP را پشتیبانی میکند. علم و دانش هر دو نوع سوئیچ سیسکو را با قیمت های مناسب عرضه میکند. با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید!

فناوری Cisco StackWise:

با فناوری StackWise حداکثر ۹ سوئیچ WS-C3750-48PS-S سیسکو را میتوان ترکیب کرد. مجموعه این ۹ سوئیچ به صورت یک سوئیچ بزرگ فعالیت میکنند. یکی اس سوئیچ ها به عنوان سوئیچ اصلی (Master) انتخاب میشود. سویچ مستر به صورت اتوماتیک جدول سوئیچینگ (switching table) و جدول مسیریابی تمام سوئیچ ها را به روز میکند و تنظیمات لازم رامنتقل میکند.
مزیت استک کردن سوئیچ های ۳۷۵۰ سیسکو
امتیاز اصلی استک کردن برای سوئیچ WS-C3750-48PS-S و ۳۷۵۰G-24PS-S این است که که سوئیچ های جدید را میتوان به این مجموعه اضافه کرد و یا سوئیچهای موجود را حذف کرد بدون آنکه تداخل در عملکرد سایر سوئیچ ها به وجود آید. این قابلیت را اصطلاحاً plug and play می نامنند. وقتی سوئیچی به مجموعه اضافه میشود، سوئیچ مستر نرم افزار IOS لازم را بر روی آن اجرا میکند و تنظیمات اصلی (global) را به سوئیچ جدید منتقل میکند. همچنین تمامی جدول های مسیریابی به روز میشوند. به این ترتیب تمام سوئیچ های استک دارای در هر زمان دارای یک تنظیمات خواهند بود.
برای اضافه کردن پورت آپلینک ۱۰ گیگابیت به استک میتوانید یک یا چند سوئیچ ۳۷۵۰E (مثلاً مدل WS-C3750E-48PD-S) به استک اضافه کنید. هر سوئیچ ۳۷۵۰E دو پورت ۱۰ Gbps به استک اضافه خواهد کرد.
WS-C3750E-48PS-S و C3750G-24PS-S  با کارایی بالا برای شبکه های همگرا
شبکه های همگرا برای انتقال ترافیک صوت، تصویر، و دیتا طراحی میشوند. سوئیچ WS-C3750-48PS-S  و C3750G-24PS-S به عنوان عضوی از خانواده ۳۷۵۰ از قابلیتهای خاصی برای استفاده در شبکه های همگرا برخوردار است. کارائی بالای (efficiency) سوئیچ WS-C3750-48PS-S و ۳۷۵۰G-24PS-S برای ترافیکی ویدئو که به صورت مالتی کست (multicast) ارسال میشود، به خاطر این است که فریم مالتی کست تنها یک بار بر روی اینترفیس backbone سوئیچ قرار میگیرد. بنابراین سرعت سوئیچینگ فریم بالاتر میرود.

تضیمن کیفیت سرویس (QoS)
کیفیت سرویس را میتوان در لایه دو (از طریق فریمهای اترنت) و یا لایه ۳ پیاده سازی کرد. سوئیچ WS-C3750-48PS-S و ۳۷۵۰G-24PS-S به عنوان یک سوئیچ لایه ۳ هم ویژگیهای لایه دو و هم امکانات لایه ۳ را فراهم می آورد. با لایه ۳ شما روشهای و ابزارهای بیشتری برای پیاده سازی کیفیت سرویس خواهید داشت. خرید این سوئیچ برای کاربردهای VoIP سیسکو توصیه میشود. برای خرید تلفن های دست دوم سیسکو نیز میتوانید با ما تماس بگیرید.

حفظ امنیت با WS-C3750-48PS-S

سوئیچ WS-C3750-48PS-S لیست بلند و بالایی از امکانات امنیتی را پشتیبانی میکند. برخی از ویژگیهای امنیتی این سوئیچ سیسکو عبارتند از ACL، شناسایی کاربران، کنترل دسترسی بر اساس پورت مورد استفاده، و کنترل دسترسی به سرویس از طریق چهارچوب IEEE 802.1x. به اینترتیب این سوئیچ میتواند جلوی حملاتی مانند man-in-the-middle را بگیرد.
فروش WS-C3750-48PS-S و C3750G-24PS-S در ایران (دست دوم و کارکرده)
شرکت علم و دانش این محصول را با گارانتی واقعی در ایران به فروش میرساند (دست دوم و نو). قیمت های ما را میتوانید با سایر رقبا مقایسه کنید. ما متعهد به عرضه کمترین قیمت ممکن هستیم. در صورتی که قیمت بهتری دارید حتماً با ما تماس بگیرید. 
توصیه های خرید این سویئچ سیسکو:
خرید WS-C3750-48PS-S  و ۳۷۵۰G-24PS-S برای سازمان هایی که نیاز به قابلیت گسترش دارند پیشنهاد میشود. هرچند این سوئیچ ماجولار نیست اما قابلیت استک شدن دارد. به این صورت شما میتوانید با خرید سوئیچ های ۲۴ و ۴۸ پورت دیگر و استک کردن آنها تعداد پورتها را افزایش دهید. جهت استفاده از مشاوره رایگان متخصصین ما تماس بگیرید!

 

کامپیوتر دست دوم بخریدf

۱- قیمت این سوئیچ ها به دلیل دست دوم بودن و واردات مستقیم و فروش بدون واسطه بسیار پایین تر از دیگر محصولات سیسکو با این قابلیت ها است و از این نظر کاملا مقرون به صرفه می باشد.

۲- شرایط فیزیکی آنها بسیار عالی است  و همه آنها تمیز هستند.

۳-نیاز شما به آداپتور، POE و کابل کشی جهت برق تجهیزات رادیویی و ویپ سازگار  و … را مرتفع نموده و با داشتن یک یو پی اس با توان پایین قادر به تامین برق تجهیزات خود در زمان قطع برق خواهید بود.

۴- امکانات لایه ۳ سوئیچ های سری ۳۷۵۰ تمام نیاز های مبنی بر کنترل، امنیت، کارایی و پرفورمانس شبکه شما را مرتفع نموده و از هزینه های جانبی زیاد بی نیاز میکند.

گارانتی کامپیوتر دست دوم

تضمین بازگشت پول

محصولات ارسالی ما کلا پلمپ بوده و برچسب گارانتی در قسمت های متفاوت آنها قابل مشاهده است در صورتی که تا یک هفته هیچ آسیبی به برچسب های گارانتی ما نرسیده باشد و تجهیزات خریداری شده توسط شما به هر دلیل دچار مشکل شود، و یا مغایرتی با دستگاه درخواستی شما داشته باشد، شما میتوانید با ارسال کالا به شرکت  کل وجه واریزی خود را دریافت نمایید.

همچنین این سوئیچ ها شامل ۱ سال گارانتی بوده و در صورت بروز مشکل (غیر از مشکلات مربوط به استفاده نا صحیح و نوسانات برق و رعد و برق : با استفاده از UPS یا محافظ برای نوسانات شهری و سرج پروتکتور و صائقه گیر مناسب برای تجهیزات وایرلس قابل پیشگیری است) تعمیر و در صورت نیاز تعویض خواهد شد.

 

سوالات فروش کامپیوتر دست دوم

۱-آیا این سوئیچ ها برای استفاده غیر از poe نیز مناسب هستند؟

بله، به دلیل قیمت بسیار عالی این سوئیچ ها شما در هر کجا با هر شرایطی میتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

۲- امکان تعویض ios وجود دارد؟

بله، شما میتوانید هر IOS سازگار با این محصول را برروی آن بریزید، در صورتی که IOS مورد نظر را ندارید میتوانید از سایت ما آن را دانلود کنید.

جهت مشاوره بابت IOS بهینه برای شما با ما تماس بگیرید.

۳-آیا تمام پورت های این سوئیچ POE را ساپورت میکنند؟

بله، همانطور که قبلا هم ذکر شد در هر دو مدل ۲۴ و ۴۸ پورت تمامی پورت ها قابلیت انتقال برق را دارند و فقط باید کابل شبکه دستگاه سازگار با poe استاندارد را به سوئیچ متصل کنید.

۴- گارانتی شامل چه چیزهایی میشود؟

همونطور که در بالا نیز ذکر کردیم هیچ شرط خاصی وجود ندارد و در صورت بروز مشکل در ۷ روز کالا برای شما تعویض میگردد، به شرطی که برچسب های گارانتی مخدوش یا پاره نشده باشند و  همینطور اگر کالا رو دریافت کردین و ازش راضی نبودین نیز بدون شرط خاص میتونید کالا رو مرجوع کنید و پولتون رو پس بگیرید! و برای گارانتی یک ساله میتوانید به بخش گارانتی مراجعه کنید.

۵- هزینه ارسال به عهده حریدار است یا فروشنده؟

هزینه ارسال به عهده شرکت ما بوده و در زمان فروش ویژه ،رایگان است.

پاسخ سوال خود را در بالا نیافتید؟ از طریق فرم زیر سوال خود را برای ما ارسال کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخ سوال شما را خواهند داد!

[raw]

توجه: آدرس ایمیل با www شروع نمی شود! مثال: support@bestadmins.ir

برای اینکه مطمین شویم که شما یک انسان هستید (نه یک ربات)

CAPTCHA
لطفا صبر کنید
[/raw]

 

چگونه کامپیوتر بخریم

قیمت:

قیمت سوئیچ ۳۷۵۰G-24PS-S شامل ۲۴ پورت گیگ پی او ای : دو میلیون و چهار صد و پنجاه هزار تومان (جهت قیمت همکاری تماس بگیرید)

قیمت سوئیچ ۳۷۵۰ ۴۸PS-S شامل ۴۸ پورت ۱۰/۱۰۰ پی او ای : یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان (جهت قیمت همکاری تماس بگیرید)

روش اول خرید آنلاین:

در این روش شما میتوانید با کلیک بر روی دگمه سفارش آنلاین با وارد کردن آدرس و شماره تلفن خود سپس با پرداخت آنلاین با استفاده از کلیه کارتهای بانکی اقدام به خرید نموده و محصول را درب منزل یا دفتر خود دریافت نمایید.

خرید آنلاین سوئیچ ۳۷۵۰ گیگ ۲۴ پورت پی او ای  خرید آنلاین سوئیچ ۳۷۵۰ صد مگ ۴۸ پورت پی او ای 

روش دوم از طریق پیامک:

در این روش شما کد ۳۷۵۰ به شماره ۵۰۰۰۱۲۰۶۶۰ ارسال مینمایید و کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و طریقه ارسال و واریز پول را به شما توضیح میدهند در ضمن شما می توانید مشاوره بیشتری از زبان کارشناسان ما در خصوص کالا شنیده و خرید خود را قطعی نمایید.

روش سوم از طریق تماس تلفنی:

در این روش شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۲۲۱۱۳۴۳۵-۰۲۱ (خط ویژه) در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸٫۵ صبح تا ۵ بعد از ظهر در تماس بوده و پس از مشاوره با کارشناسان شرکت اقدام به خرید محصولنمایید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آموزش های کاربردی در زمینه شبکه و کامپیوتر، اطلاعات زیر را تکمیل کنید! ما هیچ وقت به ایمیل شما اسپم نمیفرستیم و آن را در اختیار دیگران قرار نخواهیم داد.
میخواهید کوپن های تخفیف برایتان ارسال شود؟
فقط کافیست نام و ایمیل خود را وارد کنید! تخفیف های شگفت انگیز برایتان ارسال میشود!!
ما هیچ وقت برای شما اسپم نمیفرستیم!!!
میخواهید کوپن های تخفیف برایتان ارسال شود؟
فقط کافیست نام و ایمیل خود را وارد کنید! تخفیف های شگفت انگیز برایتان ارسال میشود!!
ما هیچ وقت برای شما اسپم نمیفرستیم!!!
عضویت در خبرنامه
برای دریافت آموزش های کاربردی در زمینه شبکه و کامپیوتر، اطلاعات زیر را تکمیل کنید! ما هیچ وقت به ایمیل شما اسپم نمیفرستیم و آن را در اختیار دیگران قرار نخواهیم داد.